3.238.132.168abc

Dlaczego nie działa dodawanie wiadomości? - FBC - Pytania i odpowiedzi
  • Rejestracja

Dlaczego nie działa dodawanie wiadomości?

+1 głos
Dlaczego po zalogowaniu się w przeglądarce do Panelu administracyjnego i po wybraniu opcji "Dodaj nową wiadomość" widzę tylko formularz dla wersji skróconej, a po próbie zapisania nawet samej skróconej wersji dLibra sygnalizuje błąd (bez żadnych szczegółów)? Wersja 5.8.0 i bardzo dawno nie dodawałem nowych wiadomości. Teraz by się bardzo przydało po instalacji mechanizmu HTML5...
pytanie zadane 4 listopada 2015 w pomoc przez użytkownika Ksiądz Jerzy Witczak (580)
    

1 odpowiedź

0 głosów
Z tego co udało mi się wywnioskować drugie okno jest UKRYTE. Wystarczy kliknąć prawym klawiszem myszy w miejscu gdzie to okno powinno byc i dac, zależnie od przeglądarki, ZBADAJ ELEMENT gdzie będzie on jako HIDDEN, wystarczy wpisać tam VISIBLE (po czy wciskamy Enter) aby sie okno pojawiło.  Da sie modyfikować wpisy stare w panelu administratora ale nie w WIADOMOŚCIACH.  Na innych bibliotekach cyfrowych nawet nie ma okna logowania z powodu słabych kluczy.

Nie wykluczone że po aktualizacjach JAVY zwiększył się poziom zabezpieczeń (od wersji 8u65) dla połaczeń ssl gdzie TLS 1.0 nie jest już wspierany co w zasadzie wymusza przejście na serwerową JAVE 1.7, u nas działamy na javie 1.7 nie mniej walczymy z łańcuchem "chain" certyfikatów.
odpowiedź 3 grudnia 2015 przez użytkownika Ryplewski Jarosław (230)
edycja 3 grudnia 2015 przez użytkownika Ryplewski Jarosław
nie działa - co jeszcze można zrobić
...