Skip aktualności

Aktualności

Picture of Bogna Wróż
Kolejny cykl szkoleniowy kursów e-learningowych!
by Bogna Wróż - Friday, 30 October 2015, 2:04 PM
 

Po dłuższej przerwie właśnie rozpoczął się najnowszy, oczywiście bezpłatny cykl szkoleniowy kursów e-learningowych FBC. Jednak w odróżnieniu od poprzednich edycji, na razie nie został uruchomiony kurs na temat cyfrowych repozytoriów, natomiast w ofercie znalazł się zupełnie nowy kurs - Budowanie kolekcji cyfrowej z LoCloud Collections (część większego projektu o nazwie LoCloud), który jest optymalnym narzędziem do budowy własnych kolekcji cyfrowych skierowanym głównie do  małych instytucji kultury.

Read the rest of this topic(118 words)...
 
Picture of Administracja Użytkownik
Najnowszy cykl szkoleniowy kursów e-learningowych
by Administracja Użytkownik - Thursday, 6 February 2014, 3:56 PM
 

6 lutego 2014 r. rozpoczął się kolejny cykl szkoleniowy dla kursów e-learningowych „Cyfrowe repozytoria dla małych instytucji kultury” oraz „Współpraca z Europeaną” dostępnych w dziale e-learningowym portalu Federacji Bibliotek Cyfrowych. Cykl potrwa 3 miesiące od lutego do maja. Po ukończeniu każdego z obu darmowych kursów z pozytywnym wynikiem oraz wypełnieniu ankiet ewaluacyjnych, uczestnicy będą mogli uzyskać zaświadczenia w formie elektronicznej (osobne dla każdego z kursów).

Read the rest of this topic(150 words)...
 
Picture of Administracja Użytkownik
Zakończenie cyklu szkoleniowego
by Administracja Użytkownik - Monday, 30 December 2013, 3:23 PM
 

Poprzedni cykl szkoleniowy kursów "Cyfrowe repozytoria dla małych instytucji kultury" oraz "Współpraca z Europeaną" zakończył się 3 miesiące temu. W związku z tym, zapisy na kursy zostały zamknięte. Obecnie kursy podlegają modernizacji i uaktualnianiu. Kolejny cykl szkoleniowy najprawdopodobniej rozpocznie się pod koniec stycznia. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

 

Skip available courses

Available courses