Pomiń aktualności

Aktualności

Obraz Bogna Wróż
Kolejny cykl szkoleniowy kursów e-learningowych!
Bogna Wróż w dniu piątek, 30 październik 2015, 14:04 napisał(a)
 

Po dłuższej przerwie właśnie rozpoczął się najnowszy, oczywiście bezpłatny cykl szkoleniowy kursów e-learningowych FBC. Jednak w odróżnieniu od poprzednich edycji, na razie nie został uruchomiony kurs na temat cyfrowych repozytoriów, natomiast w ofercie znalazł się zupełnie nowy kurs - Budowanie kolekcji cyfrowej z LoCloud Collections (część większego projektu o nazwie LoCloud), który jest optymalnym narzędziem do budowy własnych kolekcji cyfrowych skierowanym głównie do  małych instytucji kultury.

Przeczytaj resztę tematu(118 słów)...
 
Obraz Administracja Użytkownik
Najnowszy cykl szkoleniowy kursów e-learningowych
Administracja Użytkownik w dniu czwartek, 6 luty 2014, 15:56 napisał(a)
 

6 lutego 2014 r. rozpoczął się kolejny cykl szkoleniowy dla kursów e-learningowych „Cyfrowe repozytoria dla małych instytucji kultury” oraz „Współpraca z Europeaną” dostępnych w dziale e-learningowym portalu Federacji Bibliotek Cyfrowych. Cykl potrwa 3 miesiące od lutego do maja. Po ukończeniu każdego z obu darmowych kursów z pozytywnym wynikiem oraz wypełnieniu ankiet ewaluacyjnych, uczestnicy będą mogli uzyskać zaświadczenia w formie elektronicznej (osobne dla każdego z kursów).

Przeczytaj resztę tematu(150 słów)...
 
Obraz Administracja Użytkownik
Zakończenie cyklu szkoleniowego
Administracja Użytkownik w dniu poniedziałek, 30 grudzień 2013, 15:23 napisał(a)
 

Poprzedni cykl szkoleniowy kursów "Cyfrowe repozytoria dla małych instytucji kultury" oraz "Współpraca z Europeaną" zakończył się 3 miesiące temu. W związku z tym, zapisy na kursy zostały zamknięte. Obecnie kursy podlegają modernizacji i uaktualnianiu. Kolejny cykl szkoleniowy najprawdopodobniej rozpocznie się pod koniec stycznia. Zapraszamy do udziału wszystkich chętnych!

 

Pomiń dostępne kursy

Dostępne kursy